preto som sa pytal, lebo ja mam pocit, ze cokolvek nad 400 sa uz neda u mna pozerat, take zasumene .. vyvoj ide dopredu, ja mam D70 ..
hm... minuly rok som fotieval basket s D70s a iso 1250-1600 bolo pri webovom pouziti celkom obstojne. Schvalne, pozri toto (D70s + 85/1.8)
https://www.ebasket.sk/extraliga-muzi/?clanok=3210
Ano, iso2000, a este k tomu asi len 5mpix orez s dlhsou stranou cca 2700px v originali :)
Exponovane je to ale presne, dokonca mierna preexpozicia korigovana po spracovani rawu.
Objektívy: Nikkor 24mm f/2.8D AF,
Nikkor 85mm f/1.8D AF,
Nikkor 50mm f/1.8 AF,
Nikkor 70-210mm f/4.5-5.6D AF,
Nikkor 135mm f/2D AF-DC,
Nikkor 35mm f/2D AF,
Nikkor 50mm f/1.4 AF,
Nikkor 80-200mm f/2.8D ED AF,
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
https://www.ebasket.sk/extraliga-muzi/?clanok=3210
Exponovane je to ale presne, dokonca mierna preexpozicia korigovana po spracovani rawu.