NÁDHERA!
Celkom dole ma popredie ruší, ale orezané tesne nad schodíkom v ľavej polovici by som to bez váhania prijal za TOP DNA. Foto na stenu!
A vôbec mi nevadí stredovka herebena, naopak, to rozdelenie na konci na svetlý trojuholník pod tmavým nebom mi výborne obzvláštnuje kompoziciu. Previedol si to do BW cez filter z prednastavených možností v PS?
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchCelkom dole ma popredie ruší, ale orezané tesne nad schodíkom v ľavej polovici by som to bez váhania prijal za TOP DNA. Foto na stenu!
A vôbec mi nevadí stredovka herebena, naopak, to rozdelenie na konci na svetlý trojuholník pod tmavým nebom mi výborne obzvláštnuje kompoziciu. Previedol si to do BW cez filter z prednastavených možností v PS?