dobrý nápad v čb prevedení :o)
ja by som to dal na štvorec zľava tak, aby som rezal pred tou čajkou pri kole s motúzom...potom by vznikla postupnosť - dve čajky spolu, jedna pred druhou a sama...ešte vymyslieť názov - trebárs ´lepší byť prvý či posledný´...ale niekedy veľa vymýšľam :o)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchja by som to dal na štvorec zľava tak, aby som rezal pred tou čajkou pri kole s motúzom...potom by vznikla postupnosť - dve čajky spolu, jedna pred druhou a sama...ešte vymyslieť názov - trebárs ´lepší byť prvý či posledný´...ale niekedy veľa vymýšľam :o)