toto sa mi veľmi páči, veľmi príjemne na mňa pôsobí fotka, ide z nej kľud....rovnako spracovanie, dof....všetko mi sedí ako je, nemám absolútne výhrady.....a keď som si už povedal, že po dlhšom čase mám konečne čo obodovať, pozerám že je bloknuté :P...rozhodne skvelá fotka aspoň teda pre mňa, paráda :))))) ďakujem :)
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia