| Clona: | f/8 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/125 sec |
| ISO: | 200 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 450D |
| Objektív: | Tamron 17-50mm F/2,8 SP AF XR DiII VC |
| Pridané: | 2010-04-30 00:12:32 | Na kritiku: | 2010-04-30 00:12:32 | Miesto: | Tn - nas soblahovom | Témy: | krajina, príroda |
|---|---|
| Albumy: | Krajinka+ Mesto+ Priroda+ Zviera |
to iste miesto....ten isty strom....to iste svetlo...iny rok..ina obloha :) snad sa bude aspon troska pacit :) osobne mam slabost na taketo :) kazdy koment potesi :)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších