| Clona: | 2,8 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/100 sec |
| Fotoaparát: | Nikon D300 |
| Objektív: | Nikkor 80-200mm f/2.8D ED AF |
| Pridané: | 2010-05-06 18:39:34 | Na kritiku: | 2010-05-06 18:39:34 | Miesto: | doma | Témy: | zvieratá / wildlife |
|---|---|
Kocur za akvarkom. S vyvazenim bielej som to asi prehnal...
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa