| Fotoaparát: | Canon EOS 40D |
|---|---|
| Objektív: | Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS |
| Pridané: | 2010-06-17 19:02:50 | Na kritiku: | 2010-06-17 19:02:50 | Miesto: | Prievidza | Témy: | ľudia, portrét, street fotografia |
|---|---|
| Albumy: | Gallery |
Pan, ktoreho zjavne nieco trapilo najprv si nevsimol, ze mu spadli penieaze a potom si zapaloval cigaretu naopat.
Jedna z mojich prvych street fotografii poprosim o komentar
Dakujem
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchmám len 44 ale sa mi to tiež občas stane, ...stalo sa mi už aj to ...že som takto si išiel potiahnuť so zapálenej :))...prisámvačku
Neviem,.. sa street nevenujem...iba takému hmyziemu street sa venujem :)...si asi pracoval s farbami, keď je taký nefarebný?...tam medzi prstami sa mu zjavuje nejaká modrá akoby zbytok zabudnutej farby- tak to aspoň pôsobí ...a viem určite , že streetky si väčšinou prevádzajú užívatelia čo sa tomu venujú do BW, nech farba neruší zbytočne...zachytený moment. Myslím , že si ho celkom fajn ,, pristihol ,,...