| Clona: | 5,6 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/1600 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Olympus C-7000 Zoom |
| Pridané: | 2010-07-03 07:40:36 | Na kritiku: | 2010-07-03 07:40:36 | Miesto: | Copacabana, Rio de Janeiro, Brazília | Témy: | cestovanie, more |
|---|---|
| Albumy: | Brazília - Argentína |
Letná pohoda na pláži Copacabana - stanovište M 77:
- Počuj, Morika, a kde je ten tvoj Chruňo, ja ho nikde nevidím
- Ta to tam v tých vlnách, nevidíš? ... a ako sa topi pekne
Foto robené v decembri 2009 mojím najstarším kompaktom z bezpečnostných dôvodov. Zrkadlovka oddychovala v hotelovom trezore.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších- ááále, stel si obzreť miesto - mať tu koncert na pláži, s týma vidláma...čo furt tie svoje - blá, blá, blá ...skladá...a teraz móže akurát tak
s rybičkáma...
ta to musel Chruno bars vela popic ked totych vlnach se topi ...