| Fotoaparát: | Nikon D90 |
|---|---|
| Objektív: | Tamron 10-24mm F/3.5-4.5 AF SP DI II LD |
| Pridané: | 2010-08-05 00:41:46 | Na kritiku: | 2010-08-05 00:41:46 | Miesto: | Bernolakovo | Témy: |
|---|---|
| Albumy: | EXPO |
bolo to v den ked mala byt vydiet polarna ziara vybehol som len tak na chvylku urobil som 2-3 pano a toto mi vyslo fotka je zo 7 foto narchlo bez filtrou stativou.dik za zastavenie.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších