| Clona: | 3,5 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/30 sec |
| ISO: | 83 |
| Fotoaparát: | Nikon Coolpix S10 |
| Pridané: | 2008-05-13 23:53:21 | Na kritiku: | 2008-05-13 23:53:21 | Miesto: | Z balkona na KVP v Kosiciach | Témy: | mesto |
|---|---|
Pacilo sa mi, ze taketo farby mi vykreslil moj kompaktik a celkom to na mna prijemne posobi. Kominy s dymom - kosicka teplaren, a budovy vlavo dole som ponechal naschval, nech vidno, ze je to "mestsky sidliskovy" zaber.
Komentare potesia
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa