| Fotoaparát: | Canon EOS 10D |
|---|
| Pridané: | 2008-06-06 20:55:21 | Na kritiku: | 2008-06-06 20:55:21 | Miesto: | London | Témy: | architektúra |
|---|---|
Fotka upravena v PS z troch snimkov v British muzeu v Egypskej casti. Nemam taky sirokouhlac, tak som to vymyslel takto :) pekny vecer...
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchsuper napad..