| Clona: | 10 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/320s sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Sony Alpha DSLR-A200 |
| Objektív: | Sony 75-300mm f/4.5-5.6 SAL-75300 |
| Ohnisko: | 75mm |
| Pridané: | 2011-02-14 09:25:46 | Na kritiku: | 2011-02-14 09:26:03 | Miesto: | Kubínska hoľa | Témy: | hory |
|---|---|
| Albumy: | Svetom moje svetom |
Ak by sa dalo poradiť čo vylepšiť.
Fotené z Kubínskej hole
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchAko pozerám obloha nebola \" nudný modrý plech \" . Pomohol by pohlad možno aj výšku kde spodnu 1/5 by vyplnali hory a zvýšok nebo. V tom prípade už ale potrebuješ šedý prechoďák Full verziu, Ak si fotil s teleobjektivom tak staci aj soft. plus polarizer na zredukovanie oparu. Vytihla by sa kresba oblakov a popredie bolo čitatelnešie. V prípade že trváš na formáte na výšku, dali by sa hory umiestniť tretinovo.
Niekedy je dobre si foto určené na upload uložiť len tak na disc a keď sa ti bude páčiť aj po mesiaci, tak to tam švacni. Už nebudeš ovplyvnený zážitkami počas fotenia.
K tejto foto ... fotil som to tele, takže inak som si to nevedel predstaviť ... nabudúce bude lepšie!
ďakujem!
Ako pozerám obloha nebola \" nudný modrý plech \" . Pomohol by pohlad možno aj výšku kde spodnu 1/5 by vyplnali hory a zvýšok nebo. V tom prípade už ale potrebuješ šedý prechoďák Full verziu, Ak si fotil s teleobjektivom tak staci aj soft. plus polarizer na zredukovanie oparu. Vytihla by sa kresba oblakov a popredie bolo čitatelnešie. V prípade že trváš na formáte na výšku, dali by sa hory umiestniť tretinovo.
Niekedy je dobre si foto určené na upload uložiť len tak na disc a keď sa ti bude páčiť aj po mesiaci, tak to tam švacni. Už nebudeš ovplyvnený zážitkami počas fotenia.
K názvu foto - Tatry sa volajú Tatry a nie TA3- to je televízna stanica...
Polovičné delenie horizontu tiež kľaje oči...
Podpäťbodová foto...