mne sa to práveže páči takto siluetovo...že im nie je vidno ani kúsok tváre , nič ...len silueta....ale ďobku vpravo od chlapcovho pleca..na pol ceste k okraju...a potom ešte tú hore vpravo v rohu...už aj preč s nima ;)
mne sa to práveže páči takto siluetovo...že im nie je vidno ani kúsok tváre , nič ...len silueta....ale ďobku vpravo od chlapcovho pleca..na pol ceste k okraju...a potom ešte tú hore vpravo v rohu...už aj preč s nima ;)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších