| Clona: | 6.3 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/100.00 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Olympus E-520 |
| Objektív: | Olympus Zuiko 50mm f/2.0 Digital ED Macro |
| Ohnisko: | 50 mm |
| Pridané: | 2011-08-04 00:30:08 | Na kritiku: | 2011-08-04 00:30:38 | Miesto: | okolie B.Bystrice | Témy: | emócie, makro a detail, príroda |
|---|---|
Po dlhšej odmlke sa opätovne roztriasol môj hľadáčik na prechádzke po mojich obľúbených lúkach. Dôvod je jasný, radostný a príjemný. No skratka endorfíy zapracovali. Je tu, on nezanikol vo virvare bzučiaceho sveta hmyzu na slnku kvetnatých lúk. Môj jeden najobľubenejší druh motýľa sa vydal do sveta . Ohniváčik, pre mňa to čarovné slovo, chránený a obdivovaný entomológmi celej Európy.
A hneď samička. Musel som sa upokojiť, aby bola fotografia v prijateľnej ostrosti.Niečo mi pred tým kvetom zavadzalo, ale využil som to a fotografia bola hneď iná. Použil som malé úpravy a hotovo...
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších