| Pridané: | 2011-10-02 13:41:00 | Na kritiku: | 2011-10-02 13:41:20 | Miesto: | Topoľčany | Témy: | astronomické |
|---|---|
newton 114/900
za okulárom 12mm
Canon Powershot A580
náhodou pri snímani avi. do registaxu som zachytil prelietavšie lietadlo popred Slnko.
Veru šťastie sadá aj na hlupákov :D
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchtak, ale neska je už iná doba metly sú na diesel , nie na čary