| Clona: | 6.3 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/200.00 sec |
| ISO: | 400 |
| Fotoaparát: | Sony Alpha NEX-5 |
| Ohnisko: | 16 mm |
| GPS: |
N: 48°51'18",
E: 20°12'14"
|
| Pridané: | 2011-10-17 09:40:12 | Na kritiku: | 2011-10-17 09:40:55 | Miesto: | Témy: | čierno-biela fotografia, dokument a reportáž, krajina |
|---|---|
| Albumy: | Všeličo |
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchmne sa to celkom páči, tak ako to je ... ako nejaká stará pohľadnica mi to pripadá
mne sa to celkom páči, tak ako to je ... ako nejaká stará pohľadnica mi to pripadá