| Clona: | 2.8 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/400.00 sec |
| ISO: | 200 |
| Fotoaparát: | Nikon D5100 |
| Objektív: | Tamron 17-50mm F/2,8 SP AF XR DiII VC |
| Ohnisko: | 50 mm |
| GPS: |
N: 48°43'17",
E: 21°15'26"
|
| Pridané: | 2011-11-02 19:53:12 | Na kritiku: | 2011-11-02 19:54:09 | Miesto: | Košice | Témy: | čierno-biela fotografia, ľudia |
|---|---|
| Albumy: | Ľudia |
Foto upravené v reflexii na kritiku pôvodného záberu
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa