| Clona: | 5.6 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/160.00 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 1100D |
| Objektív: | Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD |
| Ohnisko: | 300 mm |
| Pridané: | 2011-11-04 19:27:06 | Miesto: | Zem | Témy: | astronomické |
|---|---|
| Albumy: | Astro |
Vyskladane z troch zaberov, a prefarbene na modro, lebo modra sa mi paci :)
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia