| Clona: | 6.3 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/160.00 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 400D / Digital Rebel XTi |
| Objektív: | Canon EF 17-35mm f/2.8L USM |
| Ohnisko: | 32 mm |
| Pridané: | 2012-01-21 23:31:58 | Miesto: | Šibenik | Témy: | čierno-biela fotografia, dokument a reportáž, ľudia |
|---|---|
| Albumy: | Bosna I Hercegovina |
Toto spojenie symbolizuje kresťanské Chorvátsko v časoch 2. sv. vojny. Bol to jeden z mnohých podobných nápisov na stenách tmavých uličiek inak pekného mestečka Šibenik. Je to história, ktorá prežíva u mnohých Chorvátov i dnes. Čo je smutné.
Každopádne sa touto fotkou nesnažím nič propagovať!!!
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa