Jeseň

Body: 91.00    Videnia: 2081    Páči sa: 13

Pre vloženie príspevku alebo hodnotenie musíte byť prihlásený.

Komentáre a hodnotenia

Zoradiť od najstarších
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2013-03-17 08:35:54
príspevok od: 1970
Asi by som siel do stvorca, ozelel by som najspodnejsi pas lesa a hodny kus oblohy
Tiež sa prikláňam k tomuto názoru!
 
1970
2012-10-31 11:27:53
Asi by som siel do stvorca, ozelel by som najspodnejsi pas lesa a hodny kus oblohy
 
juve16
2012-10-31 10:18:52
takéto mám rád, možno by bola lepšia čb verzia, hmm?