jééjda až sa tá povodeň na mňa z Vašeho obrázka valí pán kolega..rýchlo odepínam..nasadzujem na očiská masku podvodnícku a šnorchla do huby.....ešte zvonca šupitopresto z krku zhodiť nech ma ku dnu neťahá..
Ja som tiež len tak z datelinového brehu fotil, lebo sa to valilo, ale keďže to netieklo popri Bratislave tak to žiadne televízie nezaujímalo...chvalabohu
jééjda až sa tá povodeň na mňa z Vašeho obrázka valí pán kolega..rýchlo odepínam..nasadzujem na očiská masku podvodnícku a šnorchla do huby.....ešte zvonca šupitopresto z krku zhodiť nech ma ku dnu neťahá..
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchďakuje