Super. To je krásna fotografia. Aký je to vták? Hľadáme to v knižke a nemôžeme to nájsť. Kde to prosím bolo fotené? To bude asi mláďa...keď to nemôžeme násjť.
rybár, asi riečny. fotené v maďarsku, je to dospelý vták čo kŕmil mláďatá
Super. To je krásna fotografia. Aký je to vták? Hľadáme to v knižke a nemôžeme to nájsť. Kde to prosím bolo fotené? To bude asi mláďa...keď to nemôžeme násjť.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších