| Clona: | 2 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/125.00 sec |
| ISO: | 800 |
| Fotoaparát: | Fujifilm X10 |
| Ohnisko: | 28 mm |
| Pridané: | 2014-01-10 11:18:05 | Na kritiku: | 2014-01-10 11:18:34 | Miesto: | Žilina | Témy: | experiment, mesto |
|---|---|
http://www.youtube.com/watch?v=-1d69M3cVCM
noc s Bondom v slepých uličkách trvá...
a trvá... :)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchsledoval iného zločinca, ktorý sa motal pri kostole
sledoval iného zločinca, ktorý sa motal pri kostole