| Clona: | 9 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/320.00 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Nikon D3100 |
| Ohnisko: | 55 mm |
| Pridané: | 2014-05-12 19:48:30 | Miesto: | Témy: | krajina, makro a detail |
|---|---|
Toto je môj začiatok makro fotiek, takže nič extra, ani neviem či je tam všetko v poriadku a tak. :)
Huba v liste, celkom pekné aspoň premňa :)
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa