+ ale... Na čo je tam taký názov, keď nemá žiadny súvis s obsahom obrazu. Spiš tam nevidno a že to tam bolo, vieš iba ty. Treba taký názov, aby pomohol myšlienke alebo deju v obraze. Ja vidím ako sa dotýka tvárou trávy... dotyky, pohladenie, načúvanie, rozhovor... A bez pásu oblohy ... mám z toho omnoho lepší pocit.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchNa čo je tam taký názov, keď nemá žiadny súvis s obsahom obrazu. Spiš tam nevidno a že to tam bolo, vieš iba ty.
Treba taký názov, aby pomohol myšlienke alebo deju v obraze.
Ja vidím ako sa dotýka tvárou trávy... dotyky, pohladenie, načúvanie, rozhovor...
A bez pásu oblohy ... mám z toho omnoho lepší pocit.