v ten deň som pretrádoval pol republiky začal som na donovaloch, potom L.Mara a ešte som bol aj na riečke Belá a tam sa mi podarilo trafiť šmyklavý kameň, tak som sa po kolená vykúpal, takže tam by bodli vďaka ti
este dobre, ze si vykupal len kolena aspon si sa schladil, po tolkom behani..
pekna naladovka tak ale kde si tu potreboval gumaky??
v ten deň som pretrádoval pol republiky začal som na donovaloch, potom L.Mara a ešte som bol aj na riečke Belá a tam sa mi podarilo trafiť šmyklavý kameň, tak som sa po kolená vykúpal, takže tam by bodli vďaka ti
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších