super zachytené, fotil si v D Lefant. z krytu? Ak áno, som rád, že sa ujal, s pozdravom F. Hromada
vdaka ...ano,ja tam byvam takze to mam len na skok ...vy ste stavali? ...super praca,len aby vydrzal,mne ,,domaci,, stihli jeden kryt znicit a maskacovinu ukradnut,dokonca aj krmitko pre vtaky nekto ukradol.....dneska tam planujem ist popridavat este neake bidla a upravit aj ine miesta,kedze ak sa vycasi,bude tam docela vela ludi,je to znama lokalita ....inak to bidlo je dost blizko a dost hrube,toto som fotil makracom + TC 1,4x,so 400mm tam mozu fotit portretovky ...takze skusim este jedno tensie trosku dalej umiestnit
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchs pozdravom Spoky
s pozdravom Spoky