z oblohy by som urezal väčšiu časť príde mi tam jej veľa keď máš snímanú aj spodnu časť fotky alebo prípadne skusil by som urezať spodok a uvidíš čo bude lepšie.
z oblohy by som urezal väčšiu časť príde mi tam jej veľa keď máš snímanú aj spodnu časť fotky alebo prípadne skusil by som urezať spodok a uvidíš čo bude lepšie.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchA ďakujem za zastavenie.