| Clona: | 5.6 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/640.00 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 500D |
| Ohnisko: | 55 mm |
| Pridané: | 2015-12-26 19:04:29 | Na kritiku: | 2015-12-26 19:06:11 | Miesto: | Témy: | zvieratá / wildlife |
|---|---|
Moja prvá fotka tu :) Vždy som mala vredy v žalúdku pri pomyslení že budem ukazovať svoje fotky niekomu, čo sa vyzná do fotenia :D ale je čas sa začať trochu zlepšovať, alebo budem do konca života fotiť do šuflíka.
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia