| Fotoaparát: | Olympus PEN E-PL7 |
|---|---|
| Objektív: | Meyer Optik Görlitz Trioplan 50mm f/2.9 |
| Pridané: | 2016-01-17 11:13:55 | Na kritiku: | 2016-01-17 11:16:36 | Miesto: | Témy: | fotenie starými sklami, makro a detail |
|---|---|
až sa to zdá neuveriteľné, našiel som ju 28. decembra pod košatým dubom, bola tam jediná ...
Trioplan 50mm f2,9
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchvsetky stare skla najviac bublinkuju na plnu dieru, ked priclonis o jedno cislo tak tento charakteristicky bokeh pomaly mizne
dik Robo