| Clona: | 5.6 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/250.00 sec |
| ISO: | 800 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 5D Mark II |
| Ohnisko: | 312 mm |
| Pridané: | 2016-04-25 07:14:11 | Na kritiku: | 2016-04-25 07:14:35 | Miesto: | niekde na okraji lesa | Témy: | zvieratá / wildlife |
|---|---|
Tak toto bola pre mňa krásna odmena.
Rozkošná sovička a chvalabohu mi ani "nekuvikovala"
Zviera v ľudskej starostlivosti
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších