| Clona: | F/8 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/60s. sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Olympus E-510 |
| Objektív: | Olympus Zuiko 40-150mm f/3.5-4.5 Digital |
| Pridané: | 2009-05-13 09:51:02 | Na kritiku: | 2009-05-13 09:51:02 | Miesto: | Lúky nad Dolným Moštencom | Témy: | čierno-biela fotografia, príroda |
|---|---|
| Albumy: | 2009 |
Včerajšia moc nezaujala tónovaním, vyhrala čb, tak ju posielam pre porovnanie.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchuvazujem:poskusal by som iny uhol pohladu,mozno viac doprava,aby vynikla sirokouhlost,pride mi to natesno,aj ked viem,to clovek vidi az po..len napad
vcelku pekne!!
uvazujem:poskusal by som iny uhol pohladu,mozno viac doprava,aby vynikla sirokouhlost,pride mi to natesno,aj ked viem,to clovek vidi az po..len napad
vcelku pekne!!