| Clona: | 16 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/0.01 sec |
| ISO: | 64 |
| Fotoaparát: | Nikon D810 |
| Ohnisko: | 16 mm |
| Pridané: | 2017-03-30 00:23:28 | Na kritiku: | 2017-03-30 08:02:39 | Miesto: | Témy: | čierno-biela fotografia, krajina, východ / západ slnka |
|---|---|
| Albumy: | B&W |
Vcerajsie totalne zle pocasie zamracene fukalo a prsalo ako v UK
Filter ND1000
Vdaka za KUK
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchFoto fajnova.