inak chcel by som vidiet to sonicko po tomto foteni, ci si ho mal v igelite?
bez ochrany, na prirodno Chudak a7r2 +70-200/4 si cosi veru uzil... zopar priamych zasahol dostal, ale zvladol to jako chlap Lutujem ze som ho neodfotil v plnej zablatenej krase, bol by to slusny argument voci expertom co mudruju nad "slabym" utesnenim sony fotakov. Nieco mozno napovie stav mojich ruk
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchChudak a7r2 +70-200/4 si cosi veru uzil... zopar priamych zasahol dostal, ale zvladol to jako chlap