| Clona: | 13 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/5.00 sec |
| ISO: | 160 |
| Fotoaparát: | Fujifilm X-T30 |
| Objektív: | Fujifilm XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS |
| Ohnisko: | 18 mm |
| Pridané: | 2020-01-31 21:39:45 | Na kritiku: | 2020-02-01 08:36:07 | Miesto: | Babí lom | Témy: | krajina, príroda, východ / západ slnka |
|---|---|
Voľné ráno v strede týždňa a niekoľkodňová mrznúca hmla boli jasné signály na raňajší výlet na Babí lom, kúsok za Brnom... a ráno sa veru vydarilo :)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších