Tak toto je veľmi pekné. Viem si to predstaviť mať na stene... škoda, že som si dal záväzok, nedávať cudzie fotky na stenu - každý by sa ma potom pýtal, kde som to fotil, a ja nerád by som musel priznať, že to nie je moja fotka ... Naozaj pekné...
Tak toto je veľmi pekné. Viem si to predstaviť mať na stene... škoda, že som si dal záväzok, nedávať cudzie fotky na stenu - každý by sa ma potom pýtal, kde som to fotil, a ja nerád by som musel priznať, že to nie je moja fotka ... Naozaj pekné...
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchNaozaj pekné...
Ale vďaka
Naozaj pekné...