Nemyslim,ze je to hlupost...pekna fotografia zenskeho tela vzdy lahodi oku...ale este sa musim zlepsit,...fotil som to prvy krat...na buduce to mozno bude lepsie...bolo to v noci a velmi malo svetla.
poladodi oku? iba ak muzskemu. :) mne skvor pekna priroda.:)
Nemyslim,ze je to hlupost...pekna fotografia zenskeho tela vzdy lahodi oku...ale este sa musim zlepsit,...fotil som to prvy krat...na buduce to mozno bude lepsie...bolo to v noci a velmi malo svetla.
pekna marihuana, to nie je asi tohtorocna fotografia. modelka je starsia dama asi vsak? skryta hrud odhaluje opadnute prsia co sposobilo mozno par deti.
To je fotografia z dnesnej noci...a o tej modelke mas pravdu...uz nema 20..ale fajn baba:-)
toto je marianka ako bič :D......nikto ma o ničom inom nepresvedči :D......pri ktorej ceste je to ?
je to konope siate bez psychoaktívnch látok takže tohoto si môžes nasadiť aj celé pole len to musíš ohlásiť a dobre si akuráť zateplíš dom z toho...
a keď aj by to niečo obsahovalo tak asi toľko ako kedy si nalial stamprlík do vane a chcel si sa opiť..
pekna marihuana, to nie je asi tohtorocna fotografia. modelka je starsia dama asi vsak? skryta hrud odhaluje opadnute prsia co sposobilo mozno par deti.
No záber to vydarený nie je, tá tráva ma zaujíma len ako pozadie a to sa mi tam vôbec nehodí, ako aj postoj (natočenie) modelky nehovoriac o svetle. Neviem vôbec čo má byť hlavnou myšlienkou tejto snímky.U mňa je tolen cvak.S pozdravom
boze vy ale mate probleeemy ty koksoo..je to obycajny shit, ktory rastie pri kazdej polnej ceste...a z ktoreho vas bude akurad tak boliet hlava..:)hahaha...
a foteckaa je zaujimavaa...ja mam taku tiez, ale so svojou vypestovanou fajnou rastlinkou...xi..:)
no mas pravdu....cca.....ale aj to je nelegalne?:D....ved ked to rastie vsade musi to byt legal
boze vy ale mate probleeemy ty koksoo..je to obycajny shit, ktory rastie pri kazdej polnej ceste...a z ktoreho vas bude akurad tak boliet hlava..:)hahaha...
a foteckaa je zaujimavaa...ja mam taku tiez, ale so svojou vypestovanou fajnou rastlinkou...xi..:)
kde sa da ubalit? :) Cannabis sattiva to je, ci uz s vysokym alebo nizkym zastupenim THC. Rozhodne by sa z toho dalo zhulit.
Odkaz pre pestovatela: tie rastliny s okvetenim su samcie, tie musis vytrhat (hoci zhulit sa z nich da) ale ak chces kvalitnu urodu tak musis zabranit vzajomnenmu oplodnenie/opeleniu samcich a samicich rastlin. Inac budes mas samicie rastliny (tie vacsie, s vacsimi listami) zbytocne plne sisiek.. Respect.
hh ja viem mas pravdu.....ale na chut by bola pohodka......vyzera to byt slaby outdoor ale aj tak......za sencom piše ze to je :D......no tak to je siroky pojem divim sa ale ze to uz nevykosili
kde sa da ubalit? :) Cannabis sattiva to je, ci uz s vysokym alebo nizkym zastupenim THC. Rozhodne by sa z toho dalo zhulit.
Odkaz pre pestovatela: tie rastliny s okvetenim su samcie, tie musis vytrhat (hoci zhulit sa z nich da) ale ak chces kvalitnu urodu tak musis zabranit vzajomnenmu oplodnenie/opeleniu samcich a samicich rastlin. Inac budes mas samicie rastliny (tie vacsie, s vacsimi listami) zbytocne plne sisiek.. Respect.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršícha keď aj by to niečo obsahovalo tak asi toľko ako kedy si nalial stamprlík do vane a chcel si sa opiť..
a foteckaa je zaujimavaa...ja mam taku tiez, ale so svojou vypestovanou fajnou rastlinkou...xi..:)
a foteckaa je zaujimavaa...ja mam taku tiez, ale so svojou vypestovanou fajnou rastlinkou...xi..:)
Odkaz pre pestovatela: tie rastliny s okvetenim su samcie, tie musis vytrhat (hoci zhulit sa z nich da) ale ak chces kvalitnu urodu tak musis zabranit vzajomnenmu oplodnenie/opeleniu samcich a samicich rastlin. Inac budes mas samicie rastliny (tie vacsie, s vacsimi listami) zbytocne plne sisiek.. Respect.
Odkaz pre pestovatela: tie rastliny s okvetenim su samcie, tie musis vytrhat (hoci zhulit sa z nich da) ale ak chces kvalitnu urodu tak musis zabranit vzajomnenmu oplodnenie/opeleniu samcich a samicich rastlin. Inac budes mas samicie rastliny (tie vacsie, s vacsimi listami) zbytocne plne sisiek.. Respect.