len tak...

Body: 0.00    Videnia: 207    Páči sa: 0

Pre vloženie príspevku alebo hodnotenie musíte byť prihlásený.
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.

Komentáre a hodnotenia


kocurik7406
2025-01-31 20:22:06
príspevok od: montebianco
Visím metr nad zemí a nejsem David Coperfield... ( Tři sestry - Lepší časy)
Len tak... ma napadol text tejto pesničky.
Mam rad tri sestry
 
montebianco
2025-01-30 08:15:28
Visím metr nad zemí a nejsem David Coperfield... ( Tři sestry - Lepší časy)
Len tak... ma napadol text tejto pesničky.