podvečer

Body: 98.00    Videnia: 417    Páči sa: 14

Pre vloženie príspevku alebo hodnotenie musíte byť prihlásený.

Komentáre a hodnotenia

Zoradiť od najstarších
lulumi
2026-05-23 08:21:08
príspevok od: vlahomil
na žltých hlávkach to muselo žiť...
Určite, škoda, že sme sa tam skôr nezastavili.
 
lulumi
2026-05-23 08:20:22
príspevok od: kb
Asi by som odrezal zľava ten strom, ktorý nie je celý (na 4:3), aby to bolo symetrické.
Ďakujem, súhlasím, je to lepšie...
 
kb
2026-05-21 11:13:51
Asi by som odrezal zľava ten strom, ktorý nie je celý (na 4:3), aby to bolo symetrické.
 
vlahomil
2026-05-21 08:34:22
na žltých hlávkach to muselo žiť...
 
 
Pridané: 2026-05-21 07:30:52
Na kritiku: 2026-05-21 07:31:24
Miesto:
Témy: emócie, krajina