Obrázok ma zaujal, trikrát som sa ku nemu vrátil. Upevnil moje presvedčenie, že aj obsahovo jednoduchá a ničím výnimočná scéna môže bť zachytená pútavo a pôsobiť harmonicky. Oceňujem optimálnu híbku ostrosti, bez módne prehnanej "izolácie" hlavného aktéra. Farebnosť a tonalita obrázku je ukážková. O vlások by som vytiahol tiene na vrabčiakovej hlave a prípadný drobný orez sprava je na diskusiu.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších