Ta papuca na tom kolese to bola recesia???Ak to bola realita tak klobuk dolu pred Policajtami(hovadami)co nevedia pochopit ze SVADBU ma clovek 1x za zivot a obmedzovat a zneprijemnovat cloveku zivot je podla mna UBOHE.
To sa zenil ich kolega, takze to bola recesia. Asi som prehliadol poznamku o pridani tvojho komentara, takze odpovedam az teraz - po pol roku :-)
Ta papuca na tom kolese to bola recesia???Ak to bola realita tak klobuk dolu pred Policajtami(hovadami)co nevedia pochopit ze SVADBU ma clovek 1x za zivot a obmedzovat a zneprijemnovat cloveku zivot je podla mna UBOHE.
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia