Zaujimava textura. Fotografia vhodna do ucebnice prirodovedy, ale viac asi nie. Emocionalne to vo mne nevyvolalo nic.
ved preto tá fotka nie je pridaná medzi emotívne. Nemal som záujem touto fotkou prejaviť emócie, snímok je exponovaný kvôli hodnovernosti, dokázateľnosti a reálnosti. Jediný impakt fotky podľa môjho názoru je sviežosť. Fotka by bola podľa mňa vhodná nie do učebníc prírodovedy (pretože na fotke nevidno o aký list ide), ale ako reklamná fotka na nejaké svieže kozmetické prípravky, no nie :-)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších