| Clona: | 11 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/200 s sec |
| ISO: | 200 |
| Fotoaparát: | Nikon D90 |
| Objektív: | Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX |
| Pridané: | 2009-11-13 16:26:55 | Na kritiku: | 2009-11-13 16:26:55 | Miesto: | Praha pod Vyšehradom | Témy: | ostatné |
|---|---|
| Albumy: | Moja D-90-siatka |
Foto je nafotené pri prechádzke Prahou .
Príbeh má tú zvláštnosť že predchádzajúcu noc sme sa nepohodli s manželkou a na druhý deň sme sa túlali len tak bez slov .
Tento prístav nám pomohol prekonať mlčanlivú náladu lebo nám učaril svojím čarom .
Foto je orezané a upravené pseudo HDR .
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia