| Fotoaparát: | Sony Alpha DSLR-A200 |
|---|---|
| Objektív: | Sony 18-55mm f/3.5-5.6 SAM |
| Pridané: | 2009-12-23 13:27:08 | Na kritiku: | 2009-12-23 13:27:08 | Miesto: | Sedliacka Dubová | Témy: | čierno-biela fotografia, krajina |
|---|---|
| Albumy: | Infra fotografie. |
Infrafotografia starého kostolíka na Orave, ďakujem za zastavenie:-) Bol to prvý rok, čo som sa učila pracovať s infračerveným filtrom, tak prosím ospravedlňte jej nedostatky. Prajem krásne sviatky:-)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších