Jééé, uz rastú??? To bude isto stará fotka :-)
Ale nemusis odpovedat, aj tak mam teraz zapchatu postu.
Kompozicne ale nasypem kus popol na hlavu. Robiš mnohonasobnme krajsie fotky. Hore to vychadza zo zaberu, nemá to žiadne zaujímave svetlo a ani oddelenu dof. Proste fotograficky nema cim zaujat a lusdia to vidno aj obisli a vecer ich tui bolo kopu ked si to pridal :-(
K tejto fotografii nie sú dostupné žiadné komentáre. Pridaj komentár ako prvý.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Ale nemusis odpovedat, aj tak mam teraz zapchatu postu.
Kompozicne ale nasypem kus popol na hlavu. Robiš mnohonasobnme krajsie fotky. Hore to vychadza zo zaberu, nemá to žiadne zaujímave svetlo a ani oddelenu dof. Proste fotograficky nema cim zaujat a lusdia to vidno aj obisli a vecer ich tui bolo kopu ked si to pridal :-(