ephoto profile wallpaper
misík

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Mám 39 rokov, bývam v Žiline. Medzi moje záľuby patrí cykloturistika,skalolezectvo,pestovanie bonsajov a fotenie(hlavne krajiniek).Mám nikon D80 a digikompakt sony cyber shot. ,,Všetko má svoj význam.Každé rozhodnutie v mojom živote,každá moja voľba.Vybral som si a podľa toho žijem.To sa mi páči.Moje chyby sú mojimi chybami.Moje výhry sú mojimi výhrami...S tým môžem žiť." ,,Prevahou jediného slova vybuchujeme ako ohňostroje v nádeji,že zapálime svet.Niečo však musí byť prvé,tak ako niekto musí byť prvý.Prvý sú svetlom,umožnujúcim nám zájsť ďalej ako oni." ,,Cieľ je smrťou pútí,pretože jediným zmyslom ciest je hľadanie.A na smere ešte záleží...Takto i návrat je len posúvaním vpred.Budúcnosť je však široká ako vejár a naša cesta nevedie sem,ale tadiaľto." ,,Najúžasnejšie na pamäti je zabúdanie.Najúžasnejšie je zabúdanie snov.Zabúdanie snov vytvára v nás priestor pre možnosť mať zas sen a nechať sa ním posadnúť." ,,Tento svet je naša diskrétna zóna.My však túžobne vzhliadame k svetom tak vzdialeným a iným,že nútený sme merať dráhu jednotkami času,kým budúcnosť predpovedáme z už možno dávno mŕtvych hviezd.Dovidíme ďalej ako kedykoľvek v minulosti.Naša malosť práve dosiahla gigantické rozmery." ,,Nikde inde sa nedokážem sústrediť tak silne ako pri lezení.Celú svoju energiu sústredím na lezenie,pričom kompletne stratím seba...Je to skvelý pocit." ,,Keď o sebe premýšľame,nevieme kto sme. A keď sa predstavujeme,vravíme iba to,čo sa nám hodí. Nasadzujeme si masky. Človek prezrádza svoju dušu iba tým,čo robí. Napísal som vám čo robím,aby ste pochopili,kto som."
Motto: ,,Žijeme tak,že čo bolo včera je strašne ďaleko a čo bude zajtra je super,hlavne aby to bolo dobré.Dnes je však ten deň,keď sme tu. Sú momenty,keď poviem,že ďakujem. Aj keď neviem komu,ale ďakujem." ,,Človek nevidí čo mu chcú ukázať a nepočuje čo mu chcú povedať vždy vtedy, keď má myseľ zahmlenú vlastnou predstavou o tom,čo vidieť a počuť chce." ,,Spraviť naozaj dobrú fotku je rovnako ľahké a prirodzené,ako vyliezť na ťažkú skalu či vypestovať bonsaj.Človek iba musí byť celou dušou prítomný..."
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny,

Osobné údaje

Meno: michal
Priezvisko: bátori
Mesto: zilina
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 26. 11. 2009
Posledná aktivita: 2023-01-26 07:08:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
Moje objektívy: Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Príslušenstvo: statív Giottos VT 809,polarizačný filter Hama,prechodový filter,šedé neutrálne filtre ND 03,ND 06,predsádková šošovka +10 dioptrí,dialková spúšť,
settings
Hľadaj: fotografie za: v kategórii: zobraziť  
Fotografií 45 z 177