| Clona: | 6.3 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/0.02 sec |
| ISO: | 100 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 7D |
| Objektív: | Tokina 12-24mm f/4 AT-X AF Pro DX |
| Ohnisko: | 13 mm |
| Pridané: | 2012-05-08 01:06:02 | Na kritiku: | 2012-05-13 13:35:24 | Miesto: | Liptovská Mara, Liptov, Slovakia | Témy: | čierno-biela fotografia, krajina, voda |
|---|---|
Zdravím Vás, viac z mojej tvorby nájdete na: http://rumko.dphoto.com/
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchale tú posterizáciu na jazere si si neustrážil... ani tú ľavú stranu... a vieš čo, aj tak sa mi páči (:
dakujem
ale tú posterizáciu na jazere si si neustrážil... ani tú ľavú stranu... a vieš čo, aj tak sa mi páči (:
ano, ten lavy kus je nedotiahnuty, o tom netreba diskutovat.. moja chyba, nedobre som sa orientoval v zivom nahlade-mal som dat dole ndcko a bolo by mi to hned jasne.. celkovo to boli tri expozicie: 63s, 43s, a 32 sec. ...neustale mrholenie stazovalo proces .. tu som sa aspon trocha potesil, ze bolo min. vidiet stopy po vode... obabral som to clnecnou clonou, ktora z casti eliminovala dopadajuce kvapky..