| Clona: | 8 |
|---|---|
| Expozícia: | 1/1,600.00 sec |
| ISO: | 200 |
| Fotoaparát: | Canon EOS 70D |
| Objektív: | Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II |
| Ohnisko: | 55 mm |
| Pridané: | 2014-02-22 09:23:02 | Na kritiku: | 2014-02-22 09:23:54 | Miesto: | Wither Hills (Blenheim) - Nový Zéland | Témy: | príroda, východ / západ slnka, zvieratá / wildlife |
|---|---|
| Albumy: | Aotearoa |
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchK foteniu - tam na opačnej pologuli sa fotí normálne alebo sa musí foťák otočiť dole hlavou...?
Ale henté ovečky ma veru rozosmiali.
Super fotka a niet čo vytknúť.
príma foto
príma foto
pasiem, Patko, pasiem ... nuz ale kde ze su nam ovce?
super pohladne
K foteniu - tam na opačnej pologuli sa fotí normálne alebo sa musí foťák otočiť dole hlavou...?
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/152212/denna-hliadka/
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/152212/denna-hliadka/
K foteniu - tam na opačnej pologuli sa fotí normálne alebo sa musí foťák otočiť dole hlavou...?
pasiem, Patko, pasiem ... nuz ale kde ze su nam ovce?
super pohladne
,,Budeme chovať ovce,,
,,Budeme chovať ovce,,
,,Budeme chovať ovce,,