| Fotoaparát: | Canon EOS 30D |
|---|---|
| Objektív: | Canon EF 50mm f/1.8 II |
| Pridané: | 2009-05-13 14:59:00 | Na kritiku: | 2009-05-13 14:59:00 | Miesto: | Vieden | Témy: |
|---|---|
| Albumy: | ludia |
Dedko s vnuckou na prechadzke. Fotka len na pobavenie. Mal som nasadenu pevnu 50-tku, tak toto je len velky vyrez, preto ta slaba kvalita.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchSkoda slabej TK.
Moj stary otec sa stale takto prechadzal,u mna to bol znak staroby,
rozhladenosti a chladnokrvnosti v dobrom slova zmysle...preto mi to
na tom malom dievcatku pride velmi mile.