...

Body: 98.00    Videnia: 6216    Páči sa: 14

Pre vloženie príspevku alebo hodnotenie musíte byť prihlásený.

Komentáre a hodnotenia

Zoradiť od najstarších
Paladin25
2026-05-19 17:15:13
príspevok od: Borton
Pane, nechcem tu riesit vztahy medzi clenmi stranky. Ako citam, K.str. komentoval fotografiu a pisal si s autorom, ten je dnes nevinny.
Samozrejme je to Vaše právo. Potom sa ale nemôžete sťažovať že táto stránka alebo svet okolo nás ide do pekiel...
 
Borton
2026-05-19 09:37:18
príspevok od: Paladin25
Tak stále to robí ten istý a jeden človek acton, brixton, gytheio, sowa.
Nový nick staré zvyky.

Pane, nechcem tu riesit vztahy medzi clenmi stranky. Ako citam, K.str. komentoval fotografiu a pisal si s autorom, ten je dnes nevinny.
 
Paladin25
2026-05-17 21:51:05
príspevok od: Borton
Rad citam diskusie k fotografii, a nie vyjadrenia k diskutujucemu. Nasledne sa to zacne uberat do pekiel.
Tak stále to robí ten istý a jeden človek acton, brixton, gytheio, sowa.
Nový nick staré zvyky.

 
warwick
2026-05-16 04:03:16
Prečo je to take natlačené k pravému okraju? Ale inak lepšie ako nič. Chýbajú tu takéto fotky.
 
Borton
2026-05-15 20:23:13
Rad citam diskusie k fotografii, a nie vyjadrenia k diskutujucemu. Nasledne sa to zacne uberat do pekiel.
 
jozef84
2026-05-15 17:41:56
príspevok od: momasko
ahaaa, ok. tak daj nejaku rad ako by to bolo lepsie. kludne podme o tom podiskutovat...ja sa rad nieco priucim...
Od tohto "odborníka" a samozvaného kritika pod nickom "warvick" by som si vôbec nenechal radiť. Fotka je super.
 
vajsko
2026-05-15 14:39:25
Pre mňa by to mohlo byť viac na stred, inak fajn
 
Paladin25
2026-05-15 14:37:10
Výborná práca!
 
Drajvan
2026-05-15 14:33:11
Parada
 
momasko
2026-05-15 14:30:19
ahaaa, ok. tak daj nejaku rad ako by to bolo lepsie. kludne podme o tom podiskutovat...ja sa rad nieco priucim...
 
momasko
2026-05-15 14:19:46
V poriadku. o to islo kedze je to jedna foto zo serie kde som hlavu drzal vzdy na tom istom mieste... kazdopadne zaujala ked si nechal komentar a tym bol zamer splneny
 
 


Technika: Nikon D300S,

Objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S , Nikkor 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX,

Pridané: 2026-04-01 08:03:01
Na kritiku: 2026-05-15 13:45:28
Miesto:
Témy: čierno-biela fotografia, umelecká fotografia